Zmień miasto:

Gdańsk

Lista firm oferujących sale do wynajęcia

ARCHEION Gdańsk

Zajmujemy się kompleksową obsługą kursów, szkoleń oraz konferencji. Udostępniamy Państwu 13 komfortowych sal do wynajęcia w Gdańsku oraz profesjonalne wsparcie w przygotowaniu odpowiedniego miejsca na organizację wszelkiego typu spotkań biznesowych. Dekada doświadczeń oraz setki firm, z którymi współpracowaliśmy, są gwarancją Państwa zadowolenia. Zapraszamy na stronę gdansk.wynajemsal.com
Gdańsk
58 7282873
gdansk@wynajemsal.com
Zobacz pełną prezentację obiektu

ERGO ARENA

ERGO ARENA daje niemal nie ograniczone możliwości organizacji spotkań biznesowych i szkoleniowych. Od możliwości zorganizowania kongresu z udziałem kilkunastu tysięcy osób, szkolenia dla pracowników po możliwość kameralnego spotkania biznesowego, którego zwieńczeniem może być koncert czy mecz na najwyższym poziomie. Obiekt pozwala na zgromadzenie w jednym miejscu dużego audytorium, liczącego nawet 15 tys. osób, jak i na prac w mniejszych zespołach, w małych salkach czy w komfortowych lożach VIP.
Plac Dwóch Miast 1
+58 76 72 101
aleksandra.jelenska@ergoarena.pl
Zobacz pełną prezentację obiektu

Sztuka Wyboru (Jednostka Kultury Sp. z o.o.)

Posiadamy dwie sale do wynajęcia. Są one częścią konceptu, w którego skład wchodzą również kawiarnia, księgarnia i sklep z polskim dizajnem i modą. Sztuka Wyboru znajduje się w Garnizonie Kultury - 5min od dworca PKP Wrzeszcz. Pierwsza z sal (95m2) pomieści do stu osób w układzie teatralnym. Druga (42m) - do 40 osób. System wyposażenia został przemyślany tak, by dostosować sale do każdego wydarzenia indywidualnie. Istnieje także możliwość cateringu (serwis kawowy, przekąski, lunch).
ul. Słowackiego 19
604 125 542
wynajem@sztukawyboru.eu
Zobacz pełną prezentację obiektu