Zmień miasto:

Wrocław

Lista firm oferujących sale do wynajęcia

ARCHEION Wrocław

Firma Archeion już od 10 lat zajmuje się wynajmem sal szkoleniowych i kompleksową obsługą spotkań i konferencji. Udostępniamy na Państwa potrzeby 38 sal w 10 lokalizacjach - zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i w innych dzielnicach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie wroclaw.wynajemsal.com
Wrocław
71 7070344
wroclaw@wynajemsal.com
Zobacz pełną prezentację obiektu

Browar Prost

Browar Prost to eleganckie i stylowe, a jednocześnie niezwykle klimatyczne miejsce. U nas napijesz się piwa i zakosztujesz przepysznej bawarskiej kuchni. Oferujemy wynajem komfortowych sal konferencyjnych na wydarzenia rodzinne i firmowe - pomieszczą do 80 osób. Posiadamy kilka vip-roomów, gdzie możesz zorganizować spotkanie biznesowe lub wypić piwo z przyjaciółmi. Ponadto dysponujemy salę weselną, w której wyprawisz swoje kameralne wesele do 100 osób, a my pomożemy Ci w jego organizacji!
Paprotna 4, 51-117 Wrocław
732917248
michal.jaworski@browarprost.pl
Zobacz pełną prezentację obiektu

Szkoła Języków Obcych Profi-Lingua

Przestronne sale Profi-Lingua zlokalizowane są w samym sercu miasta, w odległości 200 metrów od Rynku. Jeśli prowadzisz szkolenia, warsztaty, spotkania rekrutacyjne - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu sal szkoleniowych.
Ul. Kuźnicza 43/45
71 344 47 73
wroclaw@profi-lingua.pl
Zobacz pełną prezentację obiektu