Drewno wraca do łask

Ostatnia aktualizacja:  
6/4/2017
Od kilku lat możemy zaobserwować trend w nowoczesnym budownictwie w postaci coraz śmielszego wykorzystywania drewna, nie tylko w umeblowaniu pomieszczeń, ale w samej ich konstrukcji. Nie omija to oczywiście rynku wynajmu sal. Odpowiednio dobrany kolor drewna na podłodze, ścianach, do tego nowoczesne meble, wszystko utrzymane w minimalistycznym stylu, a niekiedy nawet tylko jeden drewniany motyw w całym pomieszczeniu – to wszystko potrafi zrobić wrażenie.
Ciekawy sposób zestawienia elegancji z prostotą.
Nowoczesność, minimalizm, inspirująca aranżacja.
Oldschoolowa, jasna, drewniana podłoga oraz dopasowane do niej meble tworzą odpowiedni klimat zarówno do pracy, jak i integracji w przerwie.
Ponownie połączenie innowacyjności z klasyką w postaci drewnianych motywów w gabinecie.
Drewnianych motywów w aranżacji miejsc do spotkań w biurze ciąg dalszy.
Tutaj już nie tylko osobne pomieszczenie, ale cały budynek zdaje się urządzony w podobnym stylu, którego drewniane belki stanowią idealne dopełnienie.
I tym razem góruje minimalizm, na który tym razem składa się zestawienie klasycznego drewnianego designu z nowoczesnymi elementami, a wszystko tylko w dwóch kolorach.
Stylowe drewniane ściany i przeszklony gabinet tworzą w tym przypadku atmosferę.
Odpowiednie miejsce na przerwę między spotkaniami biznesowymi, gdzie dopełnieniem jest ciekawy motyw kwiatowy wpasowany w drewniany stół.
Autor
Mateusz Kolski