Sale spotkań w nowoczesnym wydaniu

Ostatnia aktualizacja:  
16/2/2018
Przegląd pomysłów, które mogą uczynić Twoją salę wyjątkową i inspirującą przestrzenią dla Twoich klientów. Kilka wygodnych siedzeń, dobre oświetlenie, niecodzienny wygląd wnętrza pomieszczenia i możesz być pewien, że pozytywne odczucia związane z korzystaniem z Twoich sal zapadną w pamięć uczestnikom spotkań.

Jasne pomieszczenia z nowoczesnym designem. Mniej formalna atmosfera, która tworzona jest głównie przez luźniejsze ustawienie stołów lub całkowite ich wykluczenie, a zastąpienie jedynie wygodnymi fotelami. Nacisk na swobodę działania, współpracę między uczestnikami spotkania oraz integrację nie tylko przez pracę i naukę, ale także zabawę. To tylko niektóre z trendów, które wyznaczają nową jakość, jaką kierujemy się tworząc przyjazną przestrzeń dla naszych klientów, a której dzisiaj od nas się wymaga na rynku wynajmu sal konferencyjnych i szkoleniowych. Spotkania biznesowe stają się mniej oficjalne. Produktywność, kreatywność a przy tym luźna atmosfera już od jakiegoś czasu są w modzie.

Zaoszczędzone miejsce, brak problemu z nadmiarem stołów czy krzeseł w sali oraz kreatywny design. Świetny pomysł na organizację spotkania w biurze.
Przytulny, nieduży pokój z niecodziennym tablicą, czyli sposób na przestrzeń, w której wykład, czy prezentacja zyskają unikalną jakość.
Idealny dobór kolorów, a do tego podkreślenie kolejnego trendu – odchodzenia od typowej hierarchii pracowników podczas oficjalnych spotkań – miejsce, gdzie każdy może wysunąć własny pomysł, a wydawanie poleceń zastępuje dyskusja.
Jasna sala sprzyjająca zarówno integracji, jak i aktywnym uczestnictwie w wykładzie, który przy takiej aranżacji wnętrza po prostu nie może być nudny. Dobra inspiracja dla rodzimych uczelni wyższych.
Tym razem aranżacja korytarza, z którego w takim przypadku Twoi klienci bez problemu trafią do każdej z sal. Do tego uśmiech na twarzach gwarantowany.
W takiej sali spotkanie przy okrągłym stole nabiera nowego znaczenia.
Duże okno zapewniające odpowiednią dawkę promieni słonecznych, nieco chaosu na ścianie i oficjalne spotkanie nabiera nowego znaczenia.
Tutaj kominek robi swoje, bardziej „domowo” chyba się nie da.
Autor
Mateusz Kolski