Świadczenia usług zakwaterowania i pełnego wyżywienia oraz udostępnienia sal szkoleniowych (Wielkopolskie)

Do 18-12-2017

Województwo: wielkopolskie Powiat: Wszystkie

POWIAT SŁUPECKI

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zakwaterowania i pełnego wyżywienia oraz udostępnienia infrastruktury dla grupy zorganizowanej zgodnie z przedstawioną poniżej specyfikacją:

a/ Liczba Uczestników: - 5 osób z niepełnosprawnościami i/ lub niesamodzielnych + 5 opiekunów – 10 osób (14 osobodni), - 1 opiekun koordynator (14 osobodni), - 1 wykładowca (8 osobodni). Razem – 12 osób. Dopuszcza się zmianę liczby uczestników oraz struktury grupy o ok. 10%, przy czym liczba osób nie powinna ulec zmniejszeniu.

b/ Liczba pokoi:* 6 pokoi 2-osobowych. Dopuszcza się zmianę struktury i liczby pokoi o ok. 10%, przy czym liczba pokoi nie powinna ulec zmniejszeniu.Oczekiwania w stosunku do pokoi:- pokoje z łazienkami, dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami (wyposażone min. w szafę, szafki nocne, stolik, krzesła, telewizor, czajnik bezprzewodowy, szklanki/ kubki na napoje gorące i chłodzące, łóżko z pościelą dla każdej osoby),- pokoje bez łóżek piętrowych.

c/ Liczba sal szkoleniowych:* min. 1 sala szkoleniowa na ok. 6 osób.Oczekiwania w stosunku do sal:- sala wyposażony min. w laptop, projektor multimedialny, tablice flipczart, dostęp do internetu,- sale do dyspozycji Zamawiającego na cały okres pobytu grupy w ośrodku.

d/ Wyżywienie dla grupy:- 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad 2-daniowy (zupa + drugie danie), kolacja,- napoje gorące (herbata, kawa) i chłodzące (woda mineralna, soki, kompot) bez ograniczeń,- poczęstunek na zajęcia szkoleniowe (ciasto lub ciastka, paluszki i napoje gorące oraz chłodzące), - śniadania i kolacje w formie szwedzkiego bufetu z min. 2 daniami ciepłymi do wyboru, obiady 2-daniowe serwowane (z uwzględnieniem ew. potraw wegetariańskich).

e/ Oczekiwania w stosunku do obiektu:- hotel lub ośrodek wypoczynkowo – szkoleniowy z możliwością prowadzenia rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami, mieszczący się wyłącznie na terenie województwa wielkopolskiego, w odległości min. 50 km od granicy powiatu słupeckiego, - mile widziane usytuowanie nad jeziorem lub w niewielkiej odległości od jeziora lub ew. basen na terenie obiektu, - dostosowany do osób z niepełnosprawnościami, - posiadający zaplecze do rehabilitacji osób z niepełnosprawnościami (sprzęt, infrastruktura) -korzystanie ze sprzętu i infrastruktury winno być wkalkulowane w cenę pobytu, - jadalnia /stołówka /restauracja usytuowana na terenie ośrodka, z możliwością równoczesnego spożywania posiłków przez wszystkich uczestników (nie dopuszcza się serwowania gotowych dań typu fast food, sproszkowanych zup itp.), - teren wokół obiektu bezpieczny, ogrodzony w sposób zabezpieczający wejście do obiektu, - obiekt położony w atrakcyjnej turystycznie miejscowości,- bezpłatny parking dla autokaru na terenie ośrodka.

Ofertę należy wysłać pocztą tradycyjną lub kurierem lub złożyć osobiście w siedzibie Zamawiającego: Skrzynka 28, 62-402 Ostrowite z dopiskiem na kopercie:„Odpowiedź na zapytanie ofertowe nr 13/ STOWARZYSZENIE/ /WRPO /7.2.1/ 2017. Nie otwierać do dnia 18 grudnia 2017 r. do godziny 16.00”.