Zaproszenie do składania ofert na wybór wykonawcy usługi polegającej na zapewnieniu zakwaterowania, wyżywienia oraz wynajmu sali na szkolenie podczas 2-dniowego wyjazdowego szkolenia otwartego dla 12 osób w Hrubieszowie.

Do 28-03-2018

FUNDACJA ROZWOJU LUBELSZCZYZNY

Województwo: lubelskie Powiat: hrubieszowski Miejscowość: Hrubieszów

Część I -Zakwaterowanie:

1. Hotel o standardzie minimum trzy gwiazdkowy lub pensjonat/ośrodek/zajazd o standardzie odpowiadający minimum trzygwiazdkowej kategorii,

2. Cztery pokoje 1 osobowe i cztery pokoje 2 osobowych, każdy pokój wyposażony w kabinę prysznicową, jednoosobowe łóżka, pościel, koce, ręczniki, szafy ubraniowe, stolik, krzesła, tv, dostęp do internetu lub wi-fi.

3. Podczas szkolenia wyjazdowego wszyscy uczestnicy muszą być zakwaterowani w tym samym obiekcie.

4. Miejsce zakwaterowania musi spełniać kryterium dostępności dla osób niepełnosprawnych.

5. Śniadanie (standardowy szwedzki stół): np. sałatki, jajecznica, parówki, pieczywo, masło, sery, wędliny, warzywa, płatki śniadaniowe, mleko, jogurty, napoje (herbata, kawa, mleko do kawy, cukier, cytryna, soki, woda mineralna gazowana i niegazowana).

6. Obiekt powinien znajdować się w Hrubieszowie.

Część II -Wyżywienie:

Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia wyżywienia (2 obiady i kolacja) dla każdego uczestnika projektu podczas szkolenia:

1. Przerwa kawowa – całodniowa, uzupełniana w razie potrzeby: kawa, herbata, ciasteczka lub ciasta pieczone, owoce, woda mineralna gazowana i niegazowana, soki, mleko.

2. Wyżywienie:

a) obiad: zupa, drugie danie (ziemniaki/ryż/kasza – min. 200g, mięso/ryba – min. 100g, zestaw surówek – min. 100g) i deser (np. sernik, szarlotka, wuzetka) oraz napoje (kawa, herbata, woda mineralna gazowana i niegazowana, cukier, śmietanka, cytryna).

b) kolacja (standardowy szwedzki stół), w tym 1 danie na ciepło, przystawki, sałatki, pieczywo, masło, wędliny, sery, warzywa, napoje (herbata, kawa, śmietanka/mleko do kawy, cukier, cytryna, soki, woda mineralna gazowana i niegazowana).

c) w przypadku wcześniejszego zgłoszenia przez uczestników faktu bycia wegetarianinem, należy zapewnić odpowiednie menu wegetariańskie. Każdorazowo Zamawiający zgłosi Wykonawcy liczbę posiłków wegetariańskich.

d) Wykonawca uwzględni specjalne wymagania do diety (np.: bez glutenu, laktozy, dieta dla diabetyków itp.) przez Zamawiającego w przypadku szczególnego zapotrzebowania zgłoszonego przez uczestników szkolenia.

e)Wykonawca zobowiązany jest do przygotowywania posiłków zgodnie z przepisami prawa

w zakresie przechowywania i przygotowywania artykułów spożywczych (m.in. ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia - Dz. U. 2015.594

Część III -Wynajem sali na szkolenia

Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia sali na szkolenia w wymiarze 16 godzin (2 dni x 8 godzin) dla śr. 12 osobowej grupy podczas każdego dnia szkolenia:

1. Sala powinna być przystosowana do prowadzenia zajęć dla 12 osób jednorazowo wyposażona w ławki lub stoliki umożliwiające notowanie, krzesła.

2. Sala musi spełniać wymagania bezpieczeństwa i higieny pracy stawiane pomieszczeniu, w którym będą prowadzone zajęcia. Standard – czyste ściany, czysta podłoga/wykładzina, pomieszczenie z oknami, nieuszkodzone meble, wentylacja i ogrzewanie musi zapewnić odpowiednią temperaturę stosownie do pory roku.

3. Sala powinna posiadać odpowiednie oświetlenie: dostęp światła dziennego oraz całodobowego oświetlenia umożliwiającego swobodne i bezpieczne dla wzroku czytanie, a zarazem możliwość zaciemnienia sali podczas prezentacji multimedialnej.

4. Sala powinna mieć łatwy dostęp do źródła prądu (gniazdka + przedłużacz).

5. Zapewnione warunki dyskrecji (sala zamknięta, bez możliwości przechodzenia przez nią lub przebywania osób nie biorących udziału w zajęciach).

6. Sala powinna być przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – jeśli w zajęciach będą brały udział osoby z niepełnosprawnością wymagające takiego ułatwienia.

7. Sala powinna posiadać bezpłatny dostęp do toalety dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych.

8. Dostępność sali na 30 minut przed i po szkoleniu w celu rozłożenia i złożenia niezbędnego sprzętu i materiałów szkoleniowych przez trenera.

Pełna lista wymagań określona została w zaproszeniu do składania ofert.

Oferta powinna być złożona (osobiście/pocztą/przesyłką kurierską) do dnia 28 marca 2018 r. do godziny 12.00 w formie pisemnej, w biurze Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zamościu, ul. Pereca 2, pok. 7, 22-400 Zamość, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Zapytanie ofertowe nr FRL/1/WSO2/OWES/2018”.

W przypadku przysłania oferty za pośrednictwem poczty lub przesyłki kurierskiej, za termin złożenia oferty przyjmuje się termin wpływu oferty (przesyłki) do biura OWES w Zamościu na w/w adres.

Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia wynikające z niewłaściwego oznakowania koperty lub braku któregokolwiek z wymaganych dokumentów/informacji oraz za przesłanie/złożenie oferty w innym miejscu, niż wskazane w niniejszym zapytaniu ofertowym.