Zapewnienie sal szkoleniowych i pokoi hotelowych oraz wyżywienia dla uczestników Projektu na potrzeby przeprowadzenia przez Zamawiającego szkoleń w ramach projektu w terminie 15-17 czerwca 2018r. w Ustroniu lub Wiśle

Do 14-05-2018

NACZELNA IZBA LEKARSKA

Województwo: śląskie Powiat: cieszyński Miejscowość: Ustroń lub Wisła

Przedmiotem niniejszego zapytania ofertowego jest realizacja usługi polegającej na udostępnieniu sal szkoleniowych i pokoi hotelowych oraz zapewnienie wyżywienia dla uczestników Projektu na potrzeby przeprowadzenia przez Zamawiającego szkoleń odbywających się w cyklu 2-dniowym realizowanych w ramach projektu systemowego nr POWR.05.02.00-00-0046/16 „Zdrowa administracja podstawą skuteczności podmiotów leczniczych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na lata 2014-2020, Działanie 5.2 Działania projakościowe i rozwiązania organizacyjne w systemie ochrony zdrowia, ułatwiające dostęp do niedrogich, trwałych oraz wysokiej jakości usług zdrowotnych, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Przedmiot zamówienia

W ramach niniejszego zamówienia planowane jest przeprowadzenie 2 – dniowych szkoleń dla czterech grup 20 osobowych, tj. ogółem dla 80 osób.

Wymagania Zamawiającego dla zamówienia:

1. Lokalizacja: Ustroń lub Wisła.

2. Termin: 15-17 czerwca 2018r.

3. Standard ośrodka konferencyjnego/hotelu: odpowiadający co najmniej standardowi

3-gwiazdkowemu, zgodnie z wymaganiami jakie mają spełniać obiekty na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dn. 19 sierpnia 2004 r. w sprawie obiektów hotelarskich i innych obiektów, w których świadczone są usługi hotelarskie. Obiekt powinien dysponować czterema salami szkoleniowymi/konferencyjnymi oraz być dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

4.Miejsce w pobliżu dworca PKP Ustroń / PKS lub z możliwością dogodnego dojazdu środkami transportu publicznego (tzn. kolejowego, autobusowego lub tramwajowego), na terenie ośrodka/hotelu lub w bezpośrednim jego sąsiedztwie istnieje możliwość bezpłatnego parkowania przez uczestników, którzy przyjadą na szkolenie prywatnym środkiem transportu, do 5 km od dworca pkp/pks, mierząc w linii prostej.

5. Wszystkie usługi (gastronomiczne, konferencyjne, noclegowe) muszą być świadczone w jednym ośrodku/kompleksie;

6. Planowana liczba uczestników szkolenia:

- 40 osób.

7. Zakwaterowanie

Pokoje jedno- i dwuosobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje dwuosobowe z dwoma osobnymi łóżkami, zameldowanie według płci w pokojach dwuosobowych, w przypadku nieparzystej liczby uczestników w pokoju jednoosobowym. Pokoje jednoosobowe również dla osób ze zgłoszonymi niepełnosprawnościami lub innymi potrzebami zdrowotnymi.

Nocleg z 15 na16 czerwca oraz 16 na 17 czerwca.

8. Sale szkoleniowe. - ogółem 2

9. Wyżywienie.

- Śniadanie (w drugim i trzecim dniu szkolenia) - w formie zimnego oraz ciepłego bufetu

składające się przynajmniej z pieczywa, masła, twarożku, dżemu, wyboru serów i wędlin, min. jednego dania gorącego (typu jajecznica, parówki itp.), wyboru świeżych warzyw

i owoców, kawy, herbaty, śmietanki do kawy, soków, wody.

- Obiad - w formie bufetowej - różne menu na każdy dzień (w pierwszym, drugim oraz trzecim dniu szkolenia), uwzględniające:

a) zupę - co najmniej 250 ml na osobę,

b) bufet zimny - 3 sałatki,

c) bufet gorący - w tym danie mięsne, danie wegetariańskie, 3 dodatki do dania głównego np. ziemniaki, ryż, makaron, kopytka, kluski śląskie, kasza gryczana, warzywa na parze, warzywa duszone,

d) deser - np. ciasto, co najmniej 100 g na osobę,

e) napoje: kawa, herbata, woda, soki owocowe.

- Kolacja - w formie bufetowej (w pierwszym i drugim dniu szkolenia) - składająca się przynajmniej z jednego dania głównego na ciepło, pieczywa, wyboru wędlin i serów, wyboru świeżych warzyw i owoców, kawy, herbaty, śmietanki do kawy, soku, wody gazowanej i niegazowanej oraz jednego deseru

- Serwisy kawowe - zapewnienie serwisu gastronomicznego dostępnego w godzinach trwania spotkania, na bieżąco uzupełnianego w razie potrzeby:

a) stołu, na którym będzie serwowana przerwa kawowa, w miejscu znajdującym się

w bezpośrednim sąsiedztwie sali konferencyjnej, zastawa ceramiczna oraz szklana, sprzątanie,

b) świeżo parzona, gorąca kawa w dzbankach lub kawa z ekspresu oraz herbata (min. 3 rodzaje herbat w torebkach), mleko do kawy, cytryna krojona w plasterki, cukier,

c) soki owocowe w 3 rodzajach smakowych podawane w szklanych dzbankach,

d) woda mineralna gazowana i niegazowana podawana w dzbankach lub butelkach szklanych (woda gazowana i niegazowana dostępna również na salach szkoleniowych

w trakcie całego szkolenia)

e) ciastka - min. 3 rodzaje.

W trakcie każdego spotkania Wykonawca zapewni wyżywienie w postaci: 2 śniadań, 2 kolacji, 3 obiadów, 3serwisów kawowych.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do niniejszego zapytania.

Ofertę należy złożyć w formie pisemnej w terminie do dnia 14.05.2018r.

-w formie elektronicznej na adres: biuro@future.edu.pl

(scan podpisanej oferty)

lub

-osobiście lub pocztą na adres:

Centrum Edukacyjne FUTURE

Ul Sienkiewicza 39

42-600 Tarnowskie Góry

z dopiskiem: Świadczenie usług hotelarskich, konferencyjnych i restauracyjnych dla uczestników projektu „Zdrowa administracja podstawą skuteczności podmiotów leczniczych” – Ustroń lub Wisła.